Stavbavpohode.cz - montáže a prodej systémů řízeného větrání s rekuperací tepla

0

Žádné produkty v košíku.

Po-Pá: 07:00 - 17:00

Konzultační hodiny

Tel.: 733 745 119

Obchodní podpora

Brink

Kořeny holandského výrobce Brink sahají až do roku 1903, kdy tato firma fungovala jako malá kovárna. O zhruba šedesát let později však do svého portfolia přidala výrobu teplovzdušného vytápění a v roce 1982 představila první verzi rekuperační jednotky. O rok později podal Brink patent na první protiproudý rekuperační výměník. Historie této firmy je důkazem dlouholeté tradice a zkušeností v oboru řízeného větrání.

Jednotky Brink Flair

Jedná se o klasickou řadu nástěnných rekuperačních jednotek o výkonech 225, 325 a 400 m3/hod. Důležitou předností je integrovaná automatická regulace konstantního průtoku vzduchu a integrovaný modulovaný předehřev s rychlou a přesnou regulací výkonu. Doménou jsou také malé rozměry jednotky vzhledem k jejím vynikajícím parametrům a výbavě, dále možnost napojení až na 4 čidla CO2 a nebo řízení chodu jednotky uživatelem přes mobilní aplikaci.

Jednotky Renovent Sky

Tato řada jednotek nabízí řešení větrání s rekuperací o výkonech 150, 200 a 300 m3/hod. Výhodou BRINK sky 150/200 jsou její kompaktní rozměry – pouze 20cm na výšku, možnost instalace jak horizontálně, tak vertikálně, integrovaný předehřev a automatická regulace konstantního průtoku vzduchu. Technologickou vychytávkou je také například možnost obohacení výbavy o programovatelný ovladač.

Jednotka Air 70

Poptáváte-li jednodušší variantu řízeného větrání bez rozvodů vzduchu, i Brink má své řešení decentrální rekuperace – nástěnnou jednotku Brink Air 70. Díky ní lze efektivně a tiše řešit rekuperaci také v bytě nebo rekonstruovaném objektu s nízkými nároky na montáž. Stejně jako výše uvedené centrální jednotky, i tato obsahuje integrovaný předehřev o výkonu 175 W a stoprocentní by-pass klapku.

Potrubí Air Excellent

K rekuperacím od výrobce Brink dodáváme potrubí zn. Ubbink – řady Air Excellent. Vybrat si lze ze široké škály veškerých prvků rozvodů. Krom standartních hygienických trubek o průměrech 75 a 90 mm máme v nabídce také vyústky do podlahy, stropních podhledů a příček, designové talířové ventily, krycí mřížky a další prvky.