Stavbavpohode.cz - montáže a prodej systémů řízeného větrání s rekuperací tepla

0

Žádné produkty v košíku.

Po-Pá: 07:00 - 17:00

Konzultační hodiny

Tel.: 733 745 119

Obchodní podpora

Jablotron

Vážení zákazníci, z důvodu proběhlých změn v rámci našeho sortimentu již zboží dodavatele Jablotron neprodáváme. Děkujeme za pochopení.

Značku Jablotron LT již znají mnozí uživatelé jako komplexní řešení zařízení chytrých domácností a zabezpečení, od roku 2017 se však tento výrobce prosadil také na poli řízeného větrání s rekuperací, a to sice s jednou, ale o to zajímavější, jednotkou Jablotron Futura. Pozornost si zaslouží nejen díky své kvalitě a funkčnosti, ale také technickým aspektům, které mnozí ostatní dodavatelé zdaleka nenabízejí.

Jablotron Futura

Tato rekuperační jednotka již na pohled zaujme svým neotřelým – až futuristickým designem, díky kterému se stane vítaným a pohledovým doplňkem Vašeho domu. Krom toho však nabízí spoustu neméně zajímavých možností.

Co tato jednotka dokáže, poznáte při první zimě, kdy je rekuperace obzvlášť potřebná kvůli tepelné úspoře – využitím tepla z odpadního vzduchu. Zatímco rekuperační jednotky ostatních značek využívají především elektrického předehřevu, jednotka Jablotron Futura těží především z fyzikálních zákonů a své konstrukce, a díky tomu výrazně šetří energii.

Již v základní výbavě obsahuje entalpický výměník, díky kterému udržuje stále optimální hladinu vlhkosti vzduchu. V neposlední řadě lze také ovládat přes mobilní aplikaci stejně jako další zařízení domácnosti této značky, což ocení především uživatelé, kteří mají doma již více produktů značky Jablotron.

V nedávné době byl také dokončen vývoj unikátního chladícího modulu CoolBreeze, který zajišťuje zpracování tepelných zisků v letním období a dokáže tak obydlí příjemně ochladit bez nutnosti instalace klimatizace – bez dalších výdajů jak na její montáž, tak na energeticky náročný provoz.

Rozvody vzduchu a příslušenství

K jednotce Jablotron Futura nabízíme též vše týkající se rozvodu a distribuce vzduchu – originální potrubí, vyústky i montážní a spotřební materiál.