Stavbavpohode.cz - montáže a prodej systémů řízeného větrání s rekuperací tepla

0

Žádné produkty v košíku.

Po-Pá: 07:00 - 17:00

Konzultační hodiny

Tel.: 603 293 206

Obchodní podpora

Design

Dokonalý vzhled a nízké nároky na prostor

Designové krycí mřížky

Vydařený je nejen vzhled samotných větracích jednotek, ale i dalších prvků a příslušenství. Jedním z nich jsou i krycí mřížky otvorů vývodu vzduchu, z nichž je možno vybrat několik typů, aby dokonale ladily se zbytkem interiéru.

  • Designové krycí mřížky decentně zakryjí otvory přiváděného a odváděného vzduchu
  • K dispozici v nerezové oceli nebo lakované bílé barvě
  • Design některých modelů oceněn IF Product Design Award

Všechny typy krycích mřížek spolu s obrázky lze najít v našem e-shopu.

mrizka

Elegantní skrytí rozvodů i větrací jednotky

Pokud provádíte rekonstrukci, je pravděpodobné, že nemůžete věnovat jednotce pro řízené větrání celou jednu místnost či komoru. Nemusíte se však bát, že by jednotka měla zabírat hodně místa a zavazela by. Lze ji nejen postavit či připevnit na stěnu, ale tak například skrýt do komody. Díky velmi tichému chodu o sobě zařízení nenechá znát a Vy si tak budete moci užívat nerušeně domácnosti s trvalým přístupem čerstvého vzduchu.

Stejně snadné je skrytí i rozvodů – nejvhodnější je instalace pod podlahu či do sádrokartonového podhledu. Vidět tak budou pouze elegantní mřížky vývodů, kterých je na výběr navíc z mnoha typů.

Přihlášení k odběru novinek

Těší nás Váš zájem o nákup. Zaregistrujte se k odběru novinek, získejte informace o akčních nabídkách a ušetřete! Nyní pozor - obdržte 5% slevu na jakýkoliv nákup pouze za registraci k odběru!
Holler Box