Stavbavpohode.cz - montáže a prodej systémů řízeného větrání s rekuperací tepla

0

Žádné produkty v košíku.

Po-Pá: 07:00 - 17:00

Konzultační hodiny

Tel.: 733 745 119

Obchodní podpora

Zehnder

Švýcarská firma Zehnder s více než stoletou tradicí patří na špičku v oblasti dodavatelů zařízení pro obytné prostory – designových radiátorů, stropních panelů pro vytápění i chlazení, a především komplexních systémů pro řízené větrání s rekuperací tepla. Rekuperační jednotky značky Zehnder nabízí maximální kvalitu a preciznost technického zpracování. Pokud si přejete maximální kvalitu ovzduší pro Váš domov a členy Vaší rodiny, jste na správné adrese…

Jednotky Zehnder ComfoAir Q

Jedná se o vlajkovou řadu rekuperačních jednotek firmy Zehnder s vlastním softwarem, zaručujícím adaptibilitu a inteligentním provozem díky živému vyhodnocování parametrů za chodu jednotky. Zařízení jsou k dostání ve verzích s výkonem 350, 400, a pro nejnáročnější aplikace – velké rodinné domy, také 600 m3/hod. Navzdory svému výkonu jsou díky kvalitnímu technickému zpracování jednotky Zehnder ComfoAir Q maximálně tiché, energeticky úsporné a všeobecně uživatelsky přívětivé.

Součástí je ovládání pomocí dotykového displeje a možnost obohatit Vaše zařízení na míru o spoustu příslušenství – čidla CO2, externí dotykové ovladače s displejem nebo entalpický výměník pro zpětný zisk vlhkosti. Pokud bydlíte ve větší nadmořské výšce, je možnost jednotku doplnit také předehřívacím registrem.

Decentrální rekuperační jednotky Zehnder

Naše nabídka obsahuje také řešení pro byty a rekonstrukce ve formě decentrálních jednotek ComfoSpot 50 a ComfoAir 70. Předností decentrální rekuperace Zehnder je především opět velmi tichý a nenáročný provoz a snadná instalace, díky čemuž je možno řešit řízené větrání i v již obývaných bytech či domech.

Ostatní rekuperační jednotky

V našem e-shopu najdete také řešení na míru dalších potřeb – nízké jednotky do stropních podhledů (především značky Paul), prostorově nenáročné do skříněk či kuchyňských linek (ComfoAir 200) a mnohé další. Z portfolia systémů rekuperace Zehnder si zkrátka vybere každý.

Rozvody vzduchu

K jednotkám nabízíme originální vzduchotechnické potrubí o průměru 75 a 90 mm, a také plochý kanál Zehnder Flat 51, která je obzvlášť vhodný do míst se zvýšenými nároky na prostor – například do podlahy. Následně si u nás vyberete také ze širokého spektra koncových prvků – designových podlahovým mřížek různých velikostí i vzorů, talíčových ventilů či kulatých větracích mřížek do stropů či příček a dalších.