Stavbavpohode.cz - montáže a prodej systémů řízeného větrání s rekuperací tepla

0

Žádné produkty v košíku.

Po-Pá: 07:00 - 17:00

Konzultační hodiny

Tel.: 733 745 119

Obchodní podpora

Úvod do magazínu Rady a tipy pro montáž

S nárůstem trendu montáže rekuperací pro rodinné domy, byty i rekonstruované objekty, se setkáváme stále častěji se zákazníky, kteří by rádi montáž rekuperace na své stavbě provedli sami. S tím nedílně souvisí fakt, že řízené větrání bude od roku 2020 povinnou součástí všech nízkoenergetických novostaveb, a problematika rekuperace samotné se tak stává stále častěji vyhledávaným tématem, než tomu bylo v předchozích měsících a letech.

My Češi jsme po staletí právem považováni za národ kutilů, a není tak divu, že spousta lidí, kteří mají znalosti a zkušenosti v oblasti stavebnictví a příbuzných řemesel, si stavbu či rekonstrukci realizují minimálně z části sami. A to ať už z důvodu ušetřených financí, tak snad i z dobrého pocitu po odvedené práci, kdy se člověk při těchto činnostech výborně realizuje.

Díky tomu se stále častěji setkáváme s dotazy, kdy zájemci o rekuperaci mají již problematiku z našeho webu, či webů výrobců, a to nejen značek Zehnder a Jablotron, nastudovanou, a rádi by se pustili do montáže rekuperace sami. Pro montáž si přes náš e-shop vybírají vhodné komponenty a obracejí se na naši linku s dotazy, jak jednotlivé dílčí kroky realizovat, a zdali je jejich výběr komponentů správný.

Rozhodli jsme se proto, že budeme vydávat v pravidelných intervalech tento magazín, ve kterém budeme postupně přinášet rady a tipy, jak realizovat montáž centrální i decentrální rekuperace, jaké komponenty pro práci zvolit a chyby, kterých je třeba se vyvarovat.

Nadále samozřejmě platí, že v případě, kdy se rozhodnete montáž sami realizovat, a nebudete si vědět rady, ani odpověď nenaleznete na našich stránkách, můžete se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme, jak montáž rekuperace svépomocí realizovat, a jaký materiál pořídit. Poskytneme Vám plnou podporu po celou dobu, aby se práce zdařila, a Vaše rekuperace fungovala tak, jak má, a dělala Vám ve Vašem bydlení radost a dobrou službu.