Stavbavpohode.cz - montáže a prodej systémů řízeného větrání s rekuperací tepla

0

Žádné produkty v košíku.

Po-Pá: 07:00 - 17:00

Konzultační hodiny

Tel.: 733 156 610

Obchodní podpora

Fasádní mřížky centrálních i decentrálních jednotek

Montáž rekuperace v RD či bytě končí vždy osazením fasádní mřížky, která se stane již natrvalo viditelnou součástí fasády objektu. Ačkoliv téměř nikdy s tímto zákazníci nemají problém, někoho by snad opravdu mohla ona mřížka od montáže rekuperace odradit – s tím, že působí jako nevzhledné či násilné narušení estetiky…

Mřížky výrobců Jablotron i Zehnder, ať už pro centrální, tak i decentrální rekuperace, jsou designově velice příjemné – byly navrhovány právě s ohledem na to, aby co nejméně působily jako rušivý element.

Mřížky decentrálních rekuperací Zehnder jsou k dostání ve variantách bílého plastu, hliníku či nerezu. Nerez díky své stříbrné barvě působí univerzálně a dá se použít takřka k jakékoliv barvě fasády. Výhodou bílých plastových mřížek je však to, že je lze natřít stejnou barvou jako Vaše fasáda, respektive na mřížku nanést fasádní točenou barvu, čímž s fasádou splyne a působí nejméně rušivě.

U centrálních rekuperace Zehnder jsou kryty přívodu a odvodu vzduchu opět v decentním nerezu, zatímco Jablotron dodává více variant, sdružené fasádní boxy, kde je přívod i odvod vzduchu řešen zároveň, a nebo taktéž rozdělené fasádní mřížky. K dostání jsou v plastovém provedení, ovšem na přání je lze již u výrobce objednat v jakékoliv barvě odstínů RAL. Pokud máte zájem o speciální barevné provedení, není problém zařídit, stačí nás kontaktovat do objednávky.